Zabawa i rywalizacja - "Lekkoatletyka dla każdego"

Zabawa i rywalizacja - "Lekkoatletyka dla każdego"

Uczennice klas sportowo – językowych z rydzyńskiego gimnazjum przybliżyły swoim młodszym kolegom dyscyplinę lekkiej atletyki. Maluchy z klas I – III w Dąbczu chętnie uczestniczyli w zabawie i rywalizacji, poznając różne konkurencje lekkoatletyczne. Wszystko w ramach drugiej odsłony programu: „Lekkoatletyka dla każdego”.


Nauczyciele zapoznali się ze specjalistycznym sprzętem lekkoatletycznym, który z pewnością urozmaici lekcje w-f w szkole. Oprócz tego pogłębili swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywania. Materiały szkoleniowe, które otrzymali podczas szkolenia „Nestle”, będą mogli wykorzystać podczas lekcji o zdrowi.

Nad całością programu czuwała w-fistka, Monika Sękowska.

Artykuł na podstawie: https://www.facebook.com/rydzyna.official/posts/1681881325368107

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u