Awans Labanau'a w białoruskim rankingu seniorów

Awans Labanau'a w białoruskim rankingu seniorów

Andrei Labanau z Wametu Dąbcze awansował z 25. na 18. miejsce w listopadowym notowaniu rankingu Białoruskiej Federacji Tenisa Stołowego. Poprawę miejsca na białoruskiej liście zawodnik klubu z gminy Rydzyna zawdzięcza przede wszystkim udanemu występowi w Białoruś TOP 12 do 21 lat.

Przypomnijmy, że w ostatni weekend gracz 2-ligowca z powiatu leszczyńskiego zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju w Mińsku, przegrywając jedynie dwukrotnie z Andreyem Milovanovem.

Najbliższe tygodnie będą bardzo pracowite dla 18-letniego Labanau. Już w najbliższy czwartek Białorusin pojawi się w Dąbczu, aby w weekend zagrać w kolejnych meczach 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej. W miejscowości gminy Rydzyna uczestnik mistrzostw Europy kadetów i juniorów pozostanie aż do 13. listopada. Następnie wróci na Białoruś i weźmie udział w Białoruskich Igrzyskach Młodzieży.

Białoruski ranking seniorów:
1. Vladimir Samsonov
2. Pavel Platonov
3. Aliaksandr Khanin
4. Kiril Baravanov
5. Ilia Barbolin
—————
18. Andrei Labanau

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Dotacje dla firm z Wielkopolski

Już wkrótce mikro i małe przedsiębiorstwa, w tym osoby samozatrudnione z województwa wielkopolskiego, będą mogły skorzystać z nowego instrumentu wsparcia na finansowanie bieżącej działalność firmy,

Przetarg na przebudowę dróg w gminie Rydzyna

Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna ogłosił przetarg na przebudowę dróg gminnych w miejscowościach: Dąbcze, Kaczkowo, Pomykowo, Robczysko, Moraczewo, Rojęczyn, Tarnowa Łąka. Samorząd Województwa Wielkopolskiego drogą