Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Rydzynie

Kilkunastu pracowników zostanie zatrudnionych w nowym sklepie Biedronka w Rydzynie. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska sprzedawca-kasjer, poszukiwani są także kandydaci do obsługi lady mięsno-wędliniarskiej. Oprócz umowy o pracę i atrakcyjnego wynagrodzenia, firma oferuje bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

W nowej Biedronce zatrudnienie znajdzie kilkanaście osób, na różnych stanowiskach, w tym sprzedawcy-kasjera. Firma umożliwia m.in. pracę na niepełny etat. Wynagrodzenie sprzedawcy-kasjera wyniesie 2750 zł brutto (przy zatrudnieniu na pełen etat), wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności. Bez względu na wymiar etatu, Biedronka oferuje atrakcyjne warunki, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego, miesięczną premię i nagrodę roczną, a także szereg benefitów. Są wśród nich m.in. wyprawki dla dzieci (dla noworodków i pierwszoklasistów), paczki na Dzień Dziecka, zasilenia kart przedpłaconych i paczki na święta Bożego Narodzenia, program zapomóg.

Oprócz sprzedawców-kasjerów Biedronka w Rydzynie rekrutuje też pracowników do obsługi lady mięsno-wędliniarskiej. Szczegóły oferty znajdują się na stronie: https://karierawjm.pl/oferta-pracy/sprzedawca-kasjer-lada-tradycyjna-6/
Aplikować można poprzez stronę www.pracawbiedronce.pl, a kandydaci zainteresowani pracą mogą uzyskać więcej informacji za pośrednictwem specjalnej infolinii, pod numerem +48 22 205 33 10. Jest ona dostępna w dwóch wersjach językowych – polskiej, funkcjonującej przez całą dobę i ukraińskiej, działającej codziennie w godzinach 8:00–22:00.

5 myśli nt. „Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Rydzynie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*