Boisko w Tarnowej Łące

Boisko w Tarnowej Łące

Zmiany szykują się także w Tarnowej Łące. 4 listopada ruszyły prace nad renowacją boiska. Miejsce do gry zostanie odnowione z pieniędzy Funduszu Rady Sołeckiej i najprawdopodobniej już na wiosnę mieszkańcy będą mogli grać w piłkę nożną lub siatkówkę we własnej wsi.

Boisko będzie w tym samym miejscu, co wcześniej. Stare jednak było w kiepskim stanie, na co narzekały przede wszystkim dzieci mieszkające w Tarnowej Łące. Sołtys, Krzysztof Klemczak wyszedł naprzeciw potrzebom młodzieży. Jednak pomysł podoba się nie tylko młodzieży, ale i dorosłym. Mieszkańcy są zadowoleni, że będzie miejsce do gry w piłkę.

Jeśli prace pójdą zgodnie z planem boisko będzie dostępne już w najbliższą wiosnę. Póki co, teren został oczyszczony i wyrównany. W planach jest położenie nowej murawy.

Czekamy na efekty pracy i liczymy na to, że już za rok nowe boisko będzie oblegane przez amatorów sportu.

Źródło: https://www.facebook.com/rydzyna.official/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u