Dary dla Domu Dziecka w Lesznie

Dary dla Domu Dziecka w Lesznie

3 kwietnia uczniowie klasy szóstej wraz z uczennicą z klasy ósmej i uczniem z klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Kaczkowie drugi raz przedstawili Misterium Męki Pańskiej.

Przy okazji dzieci ze Szkolnego Koła Caritas zbierały dobrowolne ofiary na Dom Dziecka w Lesznie. Z zebranych pieniędzy na prośbę dyrekcji Domu Dziecka zakupiono: skarpetki dla chłopców, rajstopy oraz bieliznę dla dziewczynek oraz płatki owsiane.

Pani Agnieszka Śledziejowska przekazała dary przed świętami wielkanocnymi życząc od całej społeczności szkolnej i lokalnej dobrego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. Dyrekcja Domu Dziecka poprosiła podziękować wszystkim ofiarodawcom za hojność serca. Pismo od siostry jest załączone do postu.

 

źródło: SP Kaczkowo

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Ostatni fresk odrestaurowany

Ostatni fresk na Zamku został odrestaurowany. Oficjalnie już dokonano odbiory konserwatorskiego ostatniego z siedmiu fresków znajdujących się na ścianach zewnętrznych Zamku. Sytuacja dotyczy fresku z

Julian Kruczek nowym radnym

Zgodnie z obwieszczeniem Gminnej Komisji Wyborczej w Rydzynie z 5 sierpnia 2020 roku bez głosowania radnym został Julian Kruczek. W związku z tym, że liczba