Dofinansowanie szkoleń pracowników

Dofinansowanie szkoleń pracowników

12 lutego br.  w siedzibie Ośrodka Kształcenia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lesznie przy ul. Krótkiej 5 odbędzie się na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania wsparcia na działania szkoleniowe i doradcze w zakresie rozwoju firm.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie wraz z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania wsparcia na działania szkoleniowe i doradcze w zakresie rozwoju firm, poprzez rozwój kwalifikacji i kompetencji pracowników i kadry zarządzającej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00 w siedzibie Ośrodka Kształcenia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lesznie przy ul. Krótkiej 5.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 65 525 69 66,  65 529 68 06 lub na adres e-mail: leszno.fe@wielkopolskie.pl.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie www.leszczynskiecentrumuslug.pl

Program spotkania 

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u