Dwa srebrne medale najmłodszych zawodników Wametu Dąbcze

Dwa srebrne medale najmłodszych zawodników Wametu Dąbcze

Troje młodych tenisistów stołowych Wametu Dąbcze wzięło udział w memoriale Barbary Owsiannej, który odbył się w sobotę w Kakolewie.


W kategorii dziewcząt ze szkoły podstawowej wysokie, drugie miejsce zajęła Magda Borowczyk. Również drugi w grupie chłopców został sklasyfikowany Mikołaj Szabała. Czwartą pozycję w tej samej kategorii zajął Tymoteusz Marcinkowski.

Zajęcia akademii tenisa stołowego w Dąbczu odbywają się trzy razy w tygodniu (poniedziałek godz. 16:30-18:00, środa godz: 17:00-18:30, piątek godz. 17:00-18:30). Udział w treningach jest bezpłatny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożegnali proboszcza z Dąbcza

W kolejnej parafii w gminie Rydzyna pożegnano proboszcza. W Dąbczu parafianie, sołtys z radą sołecka podczas mszy pożegnali odchodzącego proboszcza ks. Wojciecha Mądry zastąpi go

Pożar ścierniska w Kaczkowie [VIDEO]

W Kaczkowie przy drodze S5 doszło do pożaru ścierniska, paliły się również baloty słomy. W akcji brało udział 7 zastępów z OSP Rydzyna, OSP Dąbcze,

Powszechny Spis Rolny 2020

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.