Dzielna postawa Wernera w Grand Prix Polski seniorów

Jakub Werner (Wamet Dąbcze) rywalizował w Zawierciu w II Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym. 18-latek, który debiutował w imprezie tej rangi, pozostawił po sobie dobre wrażenie.

Występujący w 2-ligowym Wamecie Dąbcze Werner w Zawierciu trafił do grupy “A”, w której mierzył się z trzema zawodnikami występującymi na co dzień w LOTTO Superlidze i jedynym Polakiem, który ma na swoim koncie zwycięstwo z legendarnym Timo Bollem.

Gracz uczestnika Pucharu Europy TT Inter Cup mimo rywalizacji ze znacznie bardziej renomowanymi przeciwnikami, pozostawił po sobie dobre wrażenie. Jakub Werner dzielnie walczył w starciach z Arturem Grelą (Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz) i Jarosławem Tomicki (BISTS Bielsko-Biała), przegrywając 1:3 (w ostatnich setach na przewagi). W pozostałych dwóch pojedynkach grupowych – z Samuelem Kulczyckim (Olimpia-Unia Grudziądz) i Kamilem Nalepą (ZKS Zielona Góra) gracz klubu z gminy Rydzyna przegrał 0:3.

Na zakończenie swojego premierowego występu w Grand Prix Polski seniorów Jakub Werner pokonał występującego przy 1-ligowych stołach Karola Wiśniewskiego (GMKS Strzelec Frysztak) 3:0 i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 33-36.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*