Elektroniczna deklaracja - ePUAP

Elektroniczna deklaracja - ePUAP

Informujemy, że wersja elektroniczna Deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dostępna jest na Elektronicznej Skrzynce Podawczej Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego, znajdującej się na platformie ePUAP (tutaj)

Na naszej stronie www.kzgrl.pl w bocznym panelu w zkładce „Deklaracje i płatności” znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące elektronicznej deklaracji.


W celu skorzystania z ePUAP niezbędne jest spełnienie poniższych warunków:

· założenie indywidualnego (darmowego) konta użytkownika na platformie ePUAP

· posiadanie Profilu Zaufanego ePUAP – użytkownik posiadający Profil Zaufany ma możliwość podpisywania pism kierowanych drogą elektroniczną do urzędów administracji publicznej. W tym zakresie podpis elektroniczny potwierdzony danymi Profilu Zaufanego jest bezpłatną alternatywą dla bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego certyfikatu kwalifikowanego (instrukcja – prezentacja).

Po założeniu konta na platformie ePUAP oraz uzyskaniu Profilu Zaufanego możliwe jest wypełnienie i wysłanie deklaracji na Skrzynkę Podawczą Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. Formularz deklaracji dostępny jest po kliknięciu na poniższy odnośnik:

·  Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Wypełnioną deklarację, przed wysłaniem, należy podpisać profilem zaufanym ePUAP lub bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego certyfikatu kwalifikowanego.

UWAGA:

Pole nr 40 [Stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi]

Należy uzupełnić o grosze i oddzielić kropką „.”

przykład – 27.00 zł

Pole nr 41 i 43 uzupełnia się automatycznie.

źródło: kzgrl.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożegnali proboszcza z Dąbcza

W kolejnej parafii w gminie Rydzyna pożegnano proboszcza. W Dąbczu parafianie, sołtys z radą sołecka podczas mszy pożegnali odchodzącego proboszcza ks. Wojciecha Mądry zastąpi go

Pożar ścierniska w Kaczkowie [VIDEO]

W Kaczkowie przy drodze S5 doszło do pożaru ścierniska, paliły się również baloty słomy. W akcji brało udział 7 zastępów z OSP Rydzyna, OSP Dąbcze,

Powszechny Spis Rolny 2020

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.