Finał WOŚP W Rydzynie

Finał WOŚP W Rydzynie

W Rydzynie już po raz kolejny odbył się Finał WOŚP. Jak co roku, wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców. Ostatecznie zostały aż 14. 500 zł.

Świętowanie XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej rozpoczęło się już w sobotę eliminacjami turnieju piłki nożnej. Wpisowe, które musiały zapłacić wszystkie drużyny, zostało przeznaczone na fundusze Orkiestry.

W niedzielę od rana wolontariusze ruszyli na ulice, by zebrać jak największą ilość funduszy. Wśród osób z puszkami były zarówno dzieci z rodzicami, jak i młodzież w wieku gimnazjalnym.

Od 17.00 w Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbywały się koncerty MOKtoniki i mental Melody, a także sprzedaż gadżetów, wyrobów cukierniczych oraz prac plastycznych. Goście mogli także skosztować bigosu.

Wieczorem, o godzinie 20.00 Finał zakończyło Światełko do nieba. Mieszkańcy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni.

K. Zmyslowska

« 1 z 2 »

1 komentarz

  1. Brawo! Owsiak umIe porwać cały kraj do działania. I mimo krytyki jego fundacji wszystko się udało.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożegnali proboszcza z Dąbcza

W kolejnej parafii w gminie Rydzyna pożegnano proboszcza. W Dąbczu parafianie, sołtys z radą sołecka podczas mszy pożegnali odchodzącego proboszcza ks. Wojciecha Mądry zastąpi go

Pożar ścierniska w Kaczkowie [VIDEO]

W Kaczkowie przy drodze S5 doszło do pożaru ścierniska, paliły się również baloty słomy. W akcji brało udział 7 zastępów z OSP Rydzyna, OSP Dąbcze,

Powszechny Spis Rolny 2020

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.