Grzegorz Rusiecki Kandydat Koalicji Obywatelskiej na Posła RP

Grzegorz Rusiecki

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na Posła RP

Proszę powiedzieć parę zdań o sobie

Odkąd pamiętam aktywnie działam na rzecz społeczności lokalnej, mam 36 lat, z wykształcenia jestem prawnikiem. W latach 2011-2014 byłem II Zastępcą Prezydenta Leszna, a od roku pełnię funkcję Wicestarosty Leszczyńskiego. Moją pasją są podróże, aktywne spędzanie wolnego czasu, historia i kształtowanie relacji międzyludzkich. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem 4 letniego Stasia.

Dlaczego zdecydował się Pan kandydować do Sejmu RP?

Kandyduję ponieważ chciałbym jeszcze mocniej włączyć się w działalność na rzecz Naszego Regionu, naszych miast i wsi. Potrzeba nam z jednej strony silnej reprezentacji i ludzi na co dzień walczących o Nasze sprawy w Warszawie, a z drugiej, ludzi aktywnych lokalnie, otwartych na troski Mieszkańców i rozwiązujących Ich problemy.

Polityka jest dziś różnie oceniania przez społeczeństwo, ciągłe kłótnie, spory….

Kandyduje by walczyć o „coś”, a nie „z kimś”. Mając świadomość jak różnie oceniana jest dziś aktywność polityczna, chciałbym wszystkich zachęcić do wzięcia udziału w wyborach 13 października, do zagłosowania na najlepszych kandydatów, do wzięcia współodpowiedzialności za wybór jaki się w tym dniu dokona.

Co jest dla pana najważniejsze?

Bardzo ważne są dla mnie relacje międzyludzkie. Zgoda buduje, na trwałe… niezgoda powoduje głęboką ranę, która długo się goi. Potrzeba nam dziś współpracy i wzajemnego szacunku. Ważne, abyśmy wspólnie walczyli o sprawy dla nas najważniejsze: przyszłość naszych dzieci, warunki życia i zdrowie seniorów, wsparcie dla rodzin i docenienie roli pracy i przedsiębiorczości, tak w życiu osobistym jak i społecznym. Nowe rozwiązania komunikacyjne, m. in. budowa drogi ekspresowej S12 są niezwykle ważne nie tylko dla naszego regionu, ale także z punktu widzenia Państwa. Potrzebujemy dobrego prawa, dobrobytu, ale nade wszystko zgody. Wierzę, że jest to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*