Konkurs fotograficzny „20 lat Powiatu Leszczyńskiego”

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs fotograficzny pn. „20 lat Powiatu Leszczyńskiego”. Termin nadsyłania prac mija 31 sierpnia 2019 r.

Celem konkursu jest kreatywne i interesujące przedstawienie miejscowych inicjatyw, atrakcji, wydarzeń, a także wykonanych inwestycji oraz powstałych, zmodernizowanych i odrestaurowanych obiektów, które wpłynęły na rozwój powiatu leszczyńskiego w latach 1999-2019, polepszyły jakość życia mieszkańców, przyczyniły się do poprawy stanu środowiska naturalnego, służyły promocji powiatu w kraju i zagranicą.

Tematem konkursu są przemiany dziedzictwa materialnego i przyrodniczego powiatu leszczyńskiego, które nastąpiły po reaktywacji samorządu powiatowego w 1999 r.

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne związane tematycznie z powiatem leszczyńskim, dokumentujące m.in. powstałe, zmodernizowane i odrestaurowane obiekty użyteczności publicznej, wykonane inwestycje publiczne i prywatne mające wpływ na rozwój powiatu, interesujące wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać do 31 sierpnia 2019 r. na adres: promocja@powiat-leszczynski.pl z dopiskiem „20 lat Powiatu Leszczyńskiego – konkurs fotograficzny”

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego

Formularz zgłoszeniowy

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*