Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka dla każdego

17.12.2015 roku na hali sportowej w Rydzynie został podsumowany program Lekkoatletyka dla każdego. Dzieci ze Szkół Podstawowych w Rydzynie, Dąbczu i Kaczkowie wystartowały w zawodach. Impreza przebiegła we wspaniałej atmosferze, a dzieci poczuły ducha rywalizacji.


Dzieciaki wspólnie się rozgrzały, by następnie wystąpić w następujących konkurencjach: sztafetach wahadłowych z wykorzystaniem sprzętu sportowego; rzucie oszczepem, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą czy rzutach piłeczkami. Najwięcej emocji wzbudziły jednak konkurencje biegowe przez płotki.

W imprezę zaangażowane były uczennice klas sportowo – językowych z drugiej i trzeciej b. Wolontariuszki sprawdziły się w swojej roli już po raz kolejny.

Zawody zakończyło wręczenie nagród. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz zdrowy poczęstunek – jabłuszko, a zwycięskie drużyny dodatkowo medale. Szkoły natomiast uzyskały puchary okolicznościowe. Specjalna nagroda przypadła burmistrzowi Kornelowi Malcherkowi, który promuje sport w gminie Rydzyna.

Źrółą: www.facebook.pl/rydzyna.officjal, fanpage Sport Gimnazjum

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rydzyniak wygrywa w Krzywiniu [VIDEO]

Za nami kolejny mecz w Piłkarskiej Lidze Klubów, który rozegrał 4p4s Rydzyniak Rydzyna. Tym razem na wyjeździe, po emocjonującym spotkaniu, udało się wrócić do domu

Informacja o świadczeniu wychowawczym „500+”

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rydzynie przypomina, iż świadczenie wychowawcze „500+” zostało przyznane na okres świadczeniowy 2019/2021, tj. do 31 maja 2021 r.Zatem nie trzeba