Nowe logo promocyjne gminy

Nowe logo promocyjne gminy

11227857_1671713803051526_48611977700567097_nW minionym tygodniu zostało zaprezentowane nowe logo promocyjne naszej gminy. Poprzednie funkcjonowało przez 10 lat.

 

 

 

 

Tekst ze strony www.rydzyna.pl:

Idąc z duchem czasu oraz opierając się na zebranych opiniach, zmieniamy dotychczasowy logotyp na bardziej nowoczesny, dynamiczny, symbolizujący rozwój, poprzez dbanie o każdy szczegół.

 

Chcemy, aby postrzegano nas jako nowoczesną, silną gminę. Chcemy być, tymi którzy nie boją się nowych wyzwań i stawiają na kolejne nowe rozwiązania.
Zmiana logotypu naszej gminy jest odbiciem jej wewnętrznych przemian i ambicji, jest odzwierciedleniem dynamiki i ciągłego patrzenia w przyszłość.

 

Wyrażamy głębokie przekonanie, iż zmiana zostanie odebrana pozytywnie, a nowy logotyp szybko znajdzie uznanie w gronie naszych mieszkańców i przyjaciół.

 

Znak graficzny składa się z trzech identycznych pod względem kształtu symboli. Kolorystyka poszczególnych symboli nie jest przypadkowa. Kolor niebieski charakteryzuje wodę (zbiornik wodny), niebo, przestrzeń (rozległość gminy). Kolor zielony kojarzy się z naturą, spokojem, wypoczynkiem. Natomiast kolor czerwony przykuwa uwagę oraz wprowadza dynamikę, nawiązując do planów związanych z rozwojem gminy, a także ze strefą inwestycyjną. Symbole dają wrażenie nierozerwalności, spójności oraz wspólnoty. Całość porusza się w prawą stronę sugerując ciągłość rozwoju gminy Rydzyna.

Rydzyno – Rozwijaj się!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożegnali proboszcza z Dąbcza

W kolejnej parafii w gminie Rydzyna pożegnano proboszcza. W Dąbczu parafianie, sołtys z radą sołecka podczas mszy pożegnali odchodzącego proboszcza ks. Wojciecha Mądry zastąpi go