Pierwsze spotkanie z Zhang Yaningiem

Pierwsze spotkanie z Zhang Yaningiem

1013226_823080131041314_176652168_nW dniu wczorajszym dzieci i ze szkoły podstawowej i oraz przedszkola z Dąbcza spotkały się na sali sportowej z zawodnikami KS Wamet Dąbcze.  Powód był niebylejaki gdyż przedstawiono nowego zawodnika klubu  Zhang Yaninga.

 

 

 

 

Zawodnik przyleciał już w dniu wczorajszym lecz przed długą podróż wszelkie sprawy związane z prezentacją przełożone zostały na czwartek. Zhang ma 19 lat i pochodzi z chińskiego miasta Tiencin. Jego domeną i mocną stroną jest atak topspinowy.

W trakcie prezentacji dzieci dowiedziały się, że tenis stołowy jest bardzo szybką grą wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze.

Dzisiaj odbędą się pokazy dla rydzyńskiej młodzieży w hali sportowej.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u