Podziarany Tata w SP Dąbcze

Zajęcia doradztwa zawodowego nie są nudne. Przekonali się o tym uczniowie klasy ósmej, którzy spotkali się z Jakubem Urbaniakiem, znanym szerzej jako Podziarany Tata.

Jakub Urbaniak został zaproszony przez Katarzynę Sikorską, która prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego. Gość opowiedział uczniom, w jaki sposób połączyć można  realizację marzeń i pasji z pracą zawodową.

Uczniowie znają postać Podziaranego Taty z bloga, instagrama czy Facebooka, jednak takie spotkanie “na żywo” zrobiło na uczniach duże wrażenie.Na facebooku i instagramie ma tysiące fanów. Gościł w telewizji śniadaniowej, bywa na wszystkich liczących się parentingowych eventach.

Uczniowie z  uwagą słuchali opowieści dotyczącej wyboru szkoły, który, jak okazało się, nie był łatwy. Gość zachęcił uczniów, aby zawsze byli sobą, nie rezygnowali z marzeń, nie bali się podejmować decyzji, których są pewni.

2 myśli nt. „Podziarany Tata w SP Dąbcze”

  1. I tak oto mąci się dzieciom w głowach. Po co byc fachowcem jak można robić z siebie gwiazdkę Internetu, która w kółko mówi o nic nie wnoszących rzeczach? Dziecko A, zjadło to na obiad, dziecko B ma katar – i tak w kółko. Są profile uczące o astronomii w fajny sposób, są profile gdzie można poznać medycynę w języku bardzo dostępnym dla dzieci. Takich ludzi zapraszajcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*