Podziękowania rodziców dla pani Kasi Braszki

Podziękowania rodziców dla pani Kasi Braszki

Rodzice klasy IIIc postanowili podziękować nauczycielce ich dzieci na forum naszego portalu.

Mimo zdalnej edukacji, dzieci i ich rodzice postanowili przygotować niespodziankę wychowawczyni. Po trzech wspólnie spędzonych latach dzieci kończą pierwszy etap edukacyjny. We wrześniu spotkają się w czwartej klasie z nową wychowawczynią.

To wszystko sprawiło, że zostało zorganizowane spotkanie w Kowolce. Rodzice i dzieci podziękowali p. Katarzynie Braszce. Nauczycielka przygotowała zdjęcia z trzech minionych lat.

Poniżej zamieszczamy treść podziękowań:

Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron”.

Pani Kasiu, pragniemy złożyć wyrazy wdzięczności, najserdeczniejszych i najpiękniejszych życzeń. Chcielibyśmy podziękować Pani za pasję i entuzjazm, jaki wkłada Pani w trud wychowania naszych dzieci i przekazywania im wiedzy. Dzięki Pani zaangażowaniu szkoła jest ciekawa, przyjazna i otwarta. Niech podejmowany przez Panią trud i ciężka praca będzie źródłem satysfakcji i uznania, a także wspaniałą, niekończącą się przygodą.

Rodzice uczniów klasy 3c

Niespodzianka, miłe słowa i czas spędzony w Kowolce na pewno na długo zostaną w pamięci trzecioklasistów i ich pani.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożegnali proboszcza z Dąbcza

W kolejnej parafii w gminie Rydzyna pożegnano proboszcza. W Dąbczu parafianie, sołtys z radą sołecka podczas mszy pożegnali odchodzącego proboszcza ks. Wojciecha Mądry zastąpi go

Pożar ścierniska w Kaczkowie [VIDEO]

W Kaczkowie przy drodze S5 doszło do pożaru ścierniska, paliły się również baloty słomy. W akcji brało udział 7 zastępów z OSP Rydzyna, OSP Dąbcze,

Powszechny Spis Rolny 2020

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.