Puchar Polski: Wamet II o krok od sprawienia sporej niespodzianki

Puchar Polski: Wamet II o krok od sprawienia sporej niespodzianki

O krok od sprawienia ogromnej niespodzianki byli w 1. rundzie Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej tenisiści stołowi Wametu Dąbcze II. Drużyna występująca na co dzień na 4-ligowym froncie była bardzo blisko wyeliminowania z dalszej rywalizacji aktualnego lidera 3. ligi w grupie południowej – Błętkitnych Niechłód.

Ekipa Wametu Dąbcze II w składzie: Mieszko Przybył, Jakub Mazankiewicz i Bartek Adamczak w minioną niedzielę wystartował w 1. rundzie Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej w grupie „A” w Opalenicy. Oprócz zespołu z gminy Rydzyna w zawodach wzięły udział także drużyny Błękitnych Niechłód, Burzy Drzeczkowo II i MKTS-u Opalenica II.

Już w pierwszym pojedynku niedzielnego turnieju rezerwy Wametu zagrały z liderem 3. ligi w grupie południowej – Błękitnymi Niechłód. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu minimalne zwycięstwo odniosła faworyzowana ekipa z Niechłodu 4:3, chociaż to zespół z Dąbcza prowadził 3:1.

Ostatecznie start w 1. rundzie Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej w grupie „A” gracze Wametu Dąbcze II zakończyli na czwartej pozycji. W meczu o trzecie miejsce nasz 4-ligowiec uległ także minimalnie Burzy Drzeczkowo II 3:4.

Wyniki – grupa „A”:

półfinały:
KS Wamet Dąbcze II – Błękitni Niechłód 4:3
MKTS II Opalenica – LKS Burza II Drzeczkowo 4:1

mecz o 3. miejsce:
KS Wamet Dąbcze II – LKS Burza II Drzeczkowo 3:4

finał:
Błękitni Niechłód – MKTS II Opalenica 4:1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rydzyniak wygrywa w Krzywiniu [VIDEO]

Za nami kolejny mecz w Piłkarskiej Lidze Klubów, który rozegrał 4p4s Rydzyniak Rydzyna. Tym razem na wyjeździe, po emocjonującym spotkaniu, udało się wrócić do domu

Informacja o świadczeniu wychowawczym „500+”

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rydzynie przypomina, iż świadczenie wychowawcze „500+” zostało przyznane na okres świadczeniowy 2019/2021, tj. do 31 maja 2021 r.Zatem nie trzeba