Remis Rydzyniaka w Starych Oborzyskach

Wyjazd do Oborzysk przyniósł Rydzyniakowi 1 punkt. Cokolwiek jednak by nie mówić o meczu, nie był nudny. Spotkanie obfitowało w bramki, zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny.

Zespół 4p4s zmierzył się na wyjeździe w Oborzyskach z tamtejszą Juną Trans. Rydzyniak bardzo słabo rozpoczął mecz i szybko zaczął przegrywać 2-0, jednak mobilizacja połączona z determinacją doprowadziła do tego, że najpierw Martin z wolnego wrzuca i strzela Molicki, a później Dembicki do Tomczaka. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem 2-2.

Druga połowa wyglądała już trochę lepiej. Atak na bramkę przebiegał w obie strony, jednak to zespól 4p4s po świetnym podaniu prostopadłym Tomasza Kaźmierczaka wykończył Martin i tak Rydzyniak wyszedł na prowadzenie.

W doliczonym czasie gry sędzia główny dopatrzył się faulu w okolicach 16-metra od bramki strzeżonej przez Damiana Maćkowiaka. Kapitan z Oborzysk popisał świetnym uderzeniem w środek bramki. Przy dobitce Maćkowiak okazał się bezradny.

4P4S do domu wrócił emocjonującym spotkaniu. Bardzo niewiele brakowało do wygranej, ale mówi się trudno. Następne spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Rydzynie z Heliosem Czempiń 9 kwietnia o 15.00.

źródło: rydzyniak.futbolowo.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat skoordynuje dowóz na szczepienia

W Starostwie Powiatowym w Lesznie odbyła się wideokonferencja na temat promocji programu szczepień przeciwko koronawirusowi oraz organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych. W trosce o szybkie

Przejechał prosto przez rondo

Zimowe warunki na drodze plus duża prędkość może doprowadzić do utraty kontroli nad pojazdem. Kierujący pojazdem osobowym na pewno zapamięta na długo przejazd przez Rydzynę,

Rycerze zwyciężająrydzyna

Rycerze zaliczyli udany wyjazd do Jeleniej Góry. Zawodnicy wrócili do Rydzyny z przewagą jedenastu punktów nad miejscowym KS Sudety. Tak o zwycięstwie piszą sami koszykarze: