Restauracja w Zamku już otwarta

Restauracja w Zamku już otwarta

Restauracja w Zamku już otwarta dla gości! Przystosowanie sal oraz dziedzińca pod nowe wytyczne zajęło trochę czasu, ale już można udać się na pyszny posiłek lub kawę.

Szefowa kuchni przygotowała specjalnie na „nowe otwarcie”- nowe propozycje dań oraz deserów. Są propozycje dla miłośników kremów z nasionami chia i świeżymi owocami, czy dla smakoszy sałatek.


„Nie możemy co prawda urządzać dużych imprez, ale nasz dziedziniec ma 420 metry kwadratowe, więc możemy już coś niezłego legalnie zorganizować” – zapewnia dyrektor zamku, który ma nadzieję na powrót do działalności na nieco większą skalę.

Już w najbliższą niedzielę od godziny 14.00, można będzie skosztować nowych dań przy muzyce na żywo. Na dziedzińcu pojawi się kapela Boogie Bron Band. Na gości czekają lody, grill i różne nowości.

Dla miłośników ciekawych historii jest też dobra wiadomość: w tym tygodniu pojawiły się kolejne eksponaty i w najbliższych dniach będą przybywać następne. Zostanie też otwarta pierwsza część przyziemia- od strony Parku, która na razie nie jest jeszcze wyposażona w eksponaty, ale pokazuje ciekawe wątki średniowiecznej zabudowy, np. odkrytą część muru Jana z Czerniny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

stat4u