Rodzinna atmosfera u Emerytów i Rencistów

Rodzinna atmosfera u Emerytów i Rencistów

18. 12. o godzinie 16.00 rozpoczęła się Wigilia Rydzyńskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Seniorzy spędzili ten czas w rodzinnej atmosferze. Na spotkaniu podziwiali występy artystyczne dzieci z rydzyńskiego Przedszkola oraz chóru Rydzyniacy. Przewodniczący Koła, Wacław Mróz zaprosił na Wigilię także gości. Oprócz członków koła, pojawili się także przedstawiciele władzy: Wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak, Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna Kornel Malcherek, Przewodniczący Rady Miasta Roman Skiba oraz radny Bonifacy Skrzypczak.

Dzieci z Przedszkola w Rydzynie zaprezentowały Jasełka oraz pokaz taneczny, który wykonał wielki aplauz seniorów. Maluchy otrzymały słodkie upominki. Po występie dzieci, seniorzy z zespołu Rydzyniacy zaśpiewali kolędy oraz świąteczne piosenki.

Po części artystycznej pojawili się zaproszeni goście. Władysław Mróz podziękował za przybycie. Następnie wszyscy zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem, by wspólnie zasiąść do uroczystej wieczerzy. Na seniorów czekały tradycyjne wigilijne potrawy. Ponadto każdy z nich otrzymał czekoladę od Burmistrza.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u