Rowerówka w pierwszą niedzielę lipca

Rowerówka w pierwszą niedzielę lipca

W niedzielę 2 lipca wszyscy chętni mogli wziąć udział w rowerówce, zorganizowanej wspólnie przez przewodniczącą Samorządu Mieszkańców Grażynę Dembicką i  Huberta Głowacza z TMR. Na taką formę spędzenia wolnego czasu zdecydowało się trzydzieści osób.

Rowerzyści spotkali się pod Zamkiem, skąd wyruszyli na rajd rowerowy.  Trasa wiodła przez ulicę Kościuszki i Przemysłową, następnie cykliści dojechali do Kłody, Tarnowej Łąki i Czerniny, skąd udali się już do punktu docelowego.

Celem wyprawy była Jabłonna, gdzie miłośnicy jednośladów spędzili miło czas. Zadbali o to sołtys wsi p. Bartkowiak wraz z małżonką, radny M. Urbanowicz oraz Tadeusz, który udostępnił teren. Dzięki ich uprzejmości goście mogli odpocząć przy grillu.

Uczestnicy są zadowoleni i potwierdzają, że było super.

foto: Marek Jankowiak, Hubert Głowacz, Grażyna Dembicka

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rydzyniak wygrywa w Krzywiniu [VIDEO]

Za nami kolejny mecz w Piłkarskiej Lidze Klubów, który rozegrał 4p4s Rydzyniak Rydzyna. Tym razem na wyjeździe, po emocjonującym spotkaniu, udało się wrócić do domu

Informacja o świadczeniu wychowawczym „500+”

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rydzynie przypomina, iż świadczenie wychowawcze „500+” zostało przyznane na okres świadczeniowy 2019/2021, tj. do 31 maja 2021 r.Zatem nie trzeba