Spał w samochodzie – trafił do aresztu

19 listopada br. po godz. 8.00 dzielnicowi z Rydzyny, przejeżdżając przez miejscowość Kaczkowo, zauważyli stojący na poboczu samochód marki BMW z tablicami rejestracyjnymi z innego województwa.

Wewnątrz siedział młody mężczyzna ze spuszczoną głową. To wzbudziło czujność dzielnicowych. Postanowili sprawdzić, czy mężczyzna śpi, czy też może źle się poczuł. Kierowca oświadczył policjantom, że poprzedniego dnia zepsuł mu się samochód, więc postanowił przeczekać do następnego dnia i szukać pomocy.

Dzielnicowi po otwarciu drzwi od samochodu wyczuli woń marihuany. Po sprawdzeniu auta okazało się, że to nie wszystko. W schowku znajdowała niewielka ilość amfetaminy i tabletek ekstazy.  Ponadto w kieszeniach spodni i kurtki mężczyzny znaleźli kilka gramów marihuany i młynek do mielenia suszu roślinnego oraz wagę jubilerską.

Mężczyzna okazał się prawem jazdy oraz dowodem osobistym swojego brata. Mundurowi ustalili, że kontrolowany to 25-letni mieszkańcem województwa lubuskiego. Mężczyzna  trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za  posiadanie narkotyków oraz za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza Policji. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*