Strzelanie Królewskie w Rydzynie

Strzelanie Królewskie w Rydzynie

3 lipca 2020 roku członkowie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Rydzyna rozegrali zawody strzeleckie o godność Króla Kurkowego 2020 roku.
Podczas tych zawodów rozegrano takie konkurencje, jak:
strzelanie do Kura,
strzelanie o tytuł Mistrza Bractwa,
strzelanie o tytuł Króla Bractwa
strzelanie o Klejnot Bractwa.

Najskuteczniejszym strzelcem w strąceniu Kura okazał się brat Tadeusz Szulc, w asyście braci Piotra Pazoły i Jerzego Koczorowskiego.

Mistrzem Kurkowego Bractwa Strzeleckiego został brat Mateusz Głowacz. Tutaj asystę dopełnili bracia Andrzej Kuźma i Łukasz Kaźmierczak.

Najważniejszą godność w tym sezonie strzeleckim wywalczył brat Mateusz Głowacz, zdobywając godność Króla Kurkowego 2020 roku. Jego świtę stanowią bracia I Rycerz Marian Banasik i II Rycerz Grzegorz Gindera oraz I Giermek Tadeusz Szulc i II Giermek Łukasz Kaźmierczak.

Członkowie Bractwa, będący królami, strzelali o godność noszenia Łańcucha Historycznego Bractwa. W tym roku ten zaszczyt przypadł bratu Tadeuszowi Szulcowi.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Rydzynie zaprasza wszystkich chętnych i interesujących się strzelectwem sportowym do wstąpienia w szeregi Bractwa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

Powiat skoordynuje dowóz na szczepienia

W Starostwie Powiatowym w Lesznie odbyła się wideokonferencja na temat promocji programu szczepień przeciwko koronawirusowi oraz organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych. W trosce o szybkie

Przejechał prosto przez rondo

Zimowe warunki na drodze plus duża prędkość może doprowadzić do utraty kontroli nad pojazdem. Kierujący pojazdem osobowym na pewno zapamięta na długo przejazd przez Rydzynę,

stat4u