Archiwa tagu: wybory do solectw

Kiedy wybiorą sołtysów

W tym roku muszą się odbyć wybory na wsiach zostaną wybrani sołtysi termin maja do końca maja. Jedni chcą przeprowadzić wybory jak najszybciej innym się nie spieszy. Poniżej można się zapoznać z terminami wyborów w rożnych sołectwach i jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Załącznik do Zarządzenia Nr 16/2019

Burmistrza Miasta i gminy Rydzyna

z dnia 11 lutego 2019r.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH DLA WYBORÓW SOŁTYSA I RAD SOŁECKICH

L.p.

Sołectwo

Dzień i godzina

Miejsce zebrania

Przewodniczący zebrania

1.

Sołectwo Przybiń

27.02.2019r. (środa)

godz. 18.00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

2.

Sołectwo Kłoda

28.02.2019r. (czwartek)

godz. 18:00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

3.

Sołectwo Jabłonna

11.03.2019r. (poniedziałek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Marcin Urbanowicz

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

4.

Sołectwo Robczysko

15.03.2019r. (piątek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

5.

Sołectwo Tworzanki

16.03.2019r.

(sobota)

godz. 18.00

mieszkanie sołtysa

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

6.

Sołectwo Nowa Wieś

19.03.2019r.

(wtorek)

godz.19:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Marcin Urbanowicz

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

7.

Sołectwo Kaczkowo

20.03.2019r.

(środa)

godz.18:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Leszek Skrobała

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

8.

Sołectwo Lasotki

21.03.2019r.

(czwartek)

godz. 18:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Leszek Skrobała

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

9.

Sołectwo Tworzanice

02.04.2019r.

(wtorek)

godz. 16:00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

10.

Sołectwo Rojęczyn

05.04.2019r.

(piątek)

godz. 18:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Leszek Skrobała

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

11.

Sołectwo Augustowo

12.04.2019r.

(piątek)

godz. 18:00

mieszkanie sołtysa

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Leszek Skrobała

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

12.

Sołectwo Moraczewo

15.04.2019r. (poniedziałek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

13.

Sołectwo Dąbcze

16.04.2019r.

(wtorek)

godz. 18:30

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

14.

Sołectwo Tarnowa Łąka

25.04.2019r.

(czwartek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Marcin Urbanowicz

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

15.

Sołectwo Maruszewo

29.04.2019r.

(poniedziałek)

godz. 19.00

świetlica wiejska

w Tworzanicach

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

16.

Sołectwo Pomykowo

30.04.2019r.

(wtorek)

godz. 19.00

świetlica wiejska

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Marcin Urbanowicz

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

17.

Samorząd Mieszkańców Rydzyny

26.04.2019r.

(piątek)

godz. 18.00

Hala Sportowa Rydzyna

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny
Pan Roman Skiba

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak