Walka pana Krzysztofa o zdrowie. Możemy pomóc

Walka pana Krzysztofa o zdrowie. Możemy pomóc

Po raz kolejny udostępniamy informację o panu Krzysztofie Owczarzu, który miał operację na ropnia mózgu, w wyniku której nie mówi i ma niedowład prawej strony.

W maju 2017 roku mężczyzna  trafił na oddział neurologiczny z podejrzeniem udaru mózgu. Po wstępnych badaniach tomografem stwierdzono guz mózgu lub ropień. W ciągu tygodnia stan się bardzo pogorszył. Jak się okazało, ropień pękł. Pan Krzysztof został przewieziony na oddział neurochirurgiczny w Poznaniu, gdzie miał operację . Od tego czasu ma niedowład prawej strony i nie mówi. We wrześniu 2019 przeszedł 2 udary. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje opieki 24/7, by móc funkcjonować. Ponadto niezbędna jest codzienna rehabilitacja,która wymaga sporego nakładu finansowego.

Oprócz tego potrzebne są pieluchy i środki pielęgnacyjne, które również kosztują. Rodzina prosi o pomoc.

https://pomagam.pl/634dphrm?fbclid=IwAR2b9-KxQ6x1xmQWTSUckYnMAfbPThWGy1pIAsSZ9QIeEcv-F2Sj54iINGI

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u