Wybrano wykonawców na przebudowę dróg gminnych

Wybrano wykonawców na przebudowę dróg gminnych

Zakończył się przetarg na „Przebudowę dróg gminnych w miejscowościach: Dąbcze, Kaczkowo, Pomykowo, Robczysko, Tworzanice, Tworzanki, Moraczewo. Udało się wybrać wykonawcę.

W zakresie zadania I pod nazwą: Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach; Dąbcze dz. 268/1, Kaczkowo dz. 161, Pomykowo, Tworzanice (wykonanie dróg z kostki betonowej), wybrano ofertę następującego Wykonawcy:
BRUKARSTWO-HC F.U.H. Henryk Cieplik z Leszna

W zakresie zadania II pod nazwą: Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Dąbcze ul. Piłsudzkiego, Moraczewo, Tworzanki, Kaczkowo dz. 40 i Robczysko (wykonanie drogi asfaltowej), wybrano ofertę następującego Wykonawcy:
Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno

Gmina na ten cel uzyskała dofinansowanie z Samorządu Województwa Wielkopolskiego z funduszu ochrony gruntów rolnych łącznie ponad 200 tys. zł.

Cały koszt przebudowy dróg wyniesie ponad 800 tys. zł.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat skoordynuje dowóz na szczepienia

W Starostwie Powiatowym w Lesznie odbyła się wideokonferencja na temat promocji programu szczepień przeciwko koronawirusowi oraz organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych. W trosce o szybkie

Przejechał prosto przez rondo

Zimowe warunki na drodze plus duża prędkość może doprowadzić do utraty kontroli nad pojazdem. Kierujący pojazdem osobowym na pewno zapamięta na długo przejazd przez Rydzynę,

Rycerze zwyciężająrydzyna

Rycerze zaliczyli udany wyjazd do Jeleniej Góry. Zawodnicy wrócili do Rydzyny z przewagą jedenastu punktów nad miejscowym KS Sudety. Tak o zwycięstwie piszą sami koszykarze:

stat4u