Wznowiona internetowa rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

Wznowiona internetowa rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

Uruchomiony został zmodernizowany system internetowej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie. Alternatywnie można także umówić się telefonicznie w każdą środę rano.

Załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie poprzedza ich rejestracja. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie dogodnego dla siebie terminu większość wizyt rezerwowana jest całodobowo przez internet.

Aby usprawnić obsługę internetową mieszkańców Starostwo Powiatowe w Lesznie zmodernizowało  system kolejkowy, który stał się bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Umożliwia rezerwację wizyt nie tylko z komputerów i laptopów działających w oparciu o systemy operacyjne Windows  i Linux, ale także z urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym iOS, czyli popularnych iPhonów oraz z MacBooków pracujących w systemie macOS.

Zgodnie z deklaracjami dziś – 3 sierpnia br. – uruchomiony został system internetowy, który umożliwia rezerwację wizyt na trzy tygodnie do przodu. Informujemy jednocześnie, że 14 sierpnia br. będzie dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Przed wybraniem terminu należy wybrać rodzaj sprawy do załatwienia.

Rezerwacja odbywa się tak jak dotychczas ze strony internetowej powiatu leszczyńskiego lub Biuletynu Informacji Publicznej powiatu leszczyńskiego pod adresem:

https://bezkolejki.eu/powiatleszczynski

Alternatywna możliwość umówienia wizyty to rejestracja telefoniczna – w każdym tygodniu w środy można umówić się na kolejny tydzień pod numerem telefonu 65 5296820, do wyczerpania wolnych miejsc na liście. Ponieważ duża liczba osób dzwoni na ten numer, a pracownicy Wydziału Komunikacji jednocześnie obsługują mieszkańców przy okienkach, czas uzyskania połączenia nie zawsze jest krótki. Prosimy zatem w tej sprawie o wyrozumiałość.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pobiegli w Radkowie

Pierwsze zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie przyniosły Miłoszowi Szcześniewskiemu trzecie miejsce. Na bieg górski czekano aż siedem miesięcy, ale ten czas nie

Nowe wyzwanie Nowaka

Marcin Nowak zadebiutował w triathlonie Kościan – Nowy Dębiec. Zawodnik R-Teamu sprawdził się na dystansach: pływanie 475 m, rower 22,5 km, bieg 5,25.Udało mu się

stat4u