XVIII Gminny Konkurs Plastyczny pt.”Boże Narodzenie w moich oczach”

XVIII Gminny Konkurs Plastyczny

pt.”Boże Narodzenie w moich oczach”

Na XVII edycję konkursu „Boże narodzenie w moich oczach” wpłynęło ogółem 332prac w tym:

W grupie wiekowej:

  • do 4 lat – 28 prac
  • 5-6 lat – 89 prac
  • 7-9 lat – 119 prace
  • 10-12 lat – 56 prac
  • 13-16 lat – 33 prac
  • pow.16 lat – 7 prac

GRUPA WIEKOWA DO 4 LAT

Nagrody:

  1. Marika Ratajczak – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  2. Weronika Wleklik – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak

Wyróżnienia:

  1. Wojciech Jakubowski – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  2. Laura Jankowska – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak

Prace zakwalifikowane na wystawę :

  1. Zofia Hauza – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  2. Jan Jankowski – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  3. Kasztelan Adam – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  4. Antonina Nowak – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  5. Dobrochna Piecuch – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak
  6. Alicja Renn – Przedszkole Rydzyna, oddział Kłoda opiekun Monika Kirsze
  7. Mikołaj Walachowski – Przedszkole Rydzyna, oddział Pomykowo opiekun Agnieszka Schmidt
  8. Maria Zaremba – Przedszkole Rydzyna opiekun Beata Musielak

GRUPA WIEKOWA 5- 6 LAT

Nagrody:

  1. Karolina Giernaś – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  2. Tadeusz Jaskulski – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Wyróżnienia

  1. Bartosz Giera – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  2. Maja Radajewska – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  3. Mateusz Skrzypczak – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  4. Urszula Zięcik – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Prace zakwalifikowane na wystawę :

  1. Marianna Angier – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  2. Amanda Biała – Przedszkole Rydzyna, oddział Pomykowo opiekun Agnieszka Schmidt
  3. Oskar Fila – Przedszkole Rydzyna, oddział Kłoda opiekun Kinga Wasińska
  4. Aleksandra Foterek – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  5. Filip Giera – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  6. Pola Jankowska – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  7. Tadeusz Jaskulski – SP Rydzyna opiekun Katarzyna Braszka
  8. Wiktoria Kordek – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  9. Aleksander Mróz – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  10. Amelia Nowicka – Przedszkole Rydzyna, oddział Kłoda opiekun Kinga Wasińska
  11. Wiktoria Pietryga – Przedszkole Rydzyna, oddział Dąbcze opiekun Katarzyna Kaczmarek
  12. Amelia Poprawska – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  13. Michalina Ratajczak – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak
  14. Damian Sikorski – Przedszkole Rydzyna, oddział Pomykowo opiekun Agnieszka Schmidt
  15. Lena Stor – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  16. Maja Szynka – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  17. Zosia Tomiak – Przedszkole Rydzyna, oddział Dąbcze opiekun Katarzyna Kaczmarek
  18. Olivia Wasińska – Przedszkole Rydzyna opiekun Violetta Wrotyńska
  19. Wincenty Zając – Przedszkole Rydzyna opiekun Elżbieta Piotrowiak

GRUPA WIEKOWA 7-9 LAT

Nagrody :

  1. Mikołaj Bateńczyk – SOSW Rydzyna opiekun Lidia Garbacz
  2. Piotr Garbacz – SP Rydzyna opiekun Katarzyna Stor-Bojańska
  3. Kornelia Kwiatkowska – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  4. Olga Mikołajczak – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  5. Dawid Serafin – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz

Wyróżnienia:

  1. Zofia Antoniak – SP Rydzyna opiekun Maria Kowalczyk
  2. Kornelia Korbas – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  3. Maja Krzyżyńska – SP Rydzyna opiekun Bernadeta Bolewicz
  4. Bartosz Serafin – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  5. Antoni Strakulski – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  6. Bartosz Wielgosz – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  7. Zofia Zacharska – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Prace zakwalifikowane :

  1. Anna Andrzejczak – SP Rydzyna opiekun Bernadeta Bolewicz
  2. Anna Chojnowska – SP Rydzyna opiekun Katarzyna Braszka
  3. Marta Chojnowska – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  4. Ewa Ciszak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  5. Marcin Cugier – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  6. Zuzanna Giernaś – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  7. Alan Grandke – SP Rydzyna opiekun Małgorzata Wilczyńska
  8. Nicol Grandke – SP Rydzyna opiekun Małgorzata Wilczyńska
  9. Helena Golec – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  10. Zofia Jankowska – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  11. Martyna Książek – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  12. Sandra Olejniczak – SP Rydzyna opiekun Elżbieta Jędraszyk
  13. Lena Paszkowska – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  14. Paweł Raszke – SP Rydzyna opiekun Katarzyna Stor-Bojańska
  15. Natalia Stasiak – SP Rydzyna opiekun Bernadeta Bolewicz
  16. Agata Walachowska – SP Rydzyna opiekun Maria Kowalczyk
  17. Agata Wawrzynowicz – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  18. Maciej Zięcik – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

GRUPA WIEKOWA 10-12 LAT

Nagrody

  1. Klaudia Konopka – SOSW Rydzyna opiekun Lidia Garbacz
  2. Weronika Pietrzak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  3. Wiktoria Raszke – SP Rydzyna opiekun Krystyna Michalska
  4. Agnieszka Stachowiak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Wyróżnienia

  1. Stanisław Brink – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  2. Kacper Esner – SOSW Rydzyna opiekun Lidia Garbacz
  3. Maria Kostrzewa – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  4. Anna Łata – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  5. Kamil Sprutta – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  6. Olga Szwarczyńska – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Zakwalifikowane

  1. Maria Antoniak – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  2. Jagna Garbacz – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  3. Mateusz Girtler – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  4. Maja Klefas – SP Kaczkowo opiekun Hanna Bródka
  5. Jędrzej Maćkowiak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  6. Dawid Skiba – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  7. Sandra Smoła – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  8. Zofia Stam – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś
  9. Mikołaj Szabała – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  10. Pola Śmieżewska – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  11. Wiktoria Raszke – SP Rydzyna opiekun Krystyna Michalska
  12. Julia Witkowska – SP Rydzyna opiekun Jolanta Kotyś

GRUPA WIEKOWA 13-16 LAT

Nagrody:

  1. Zuzanna Maćkowiak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  2. Izabela Sawicz – SOSW Rydzyna opiekun Agata Jaworska

Wyróżnienia:

  1. Maksymilian Paszek – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
  2. Julia Smoła – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras

Zakwalifikowane:

  1. Natalia Mika – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  2. Dawid Mikołajczak – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  3. Natalia Stefańska – SOSW Rydzyna opiekun Lidia Garbacz

GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 16 LAT

Nagrody: nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. Barbara Kołodyńska – SOSW Rydzyna opiekun Agata Jaworska

Zakwalifikowanie:

  1. Michał Gołąbek – SOSW Rydzyna opiekun Beata Dębowicz
  2. Radosław Kaczmarek – SOSW Rydzyna opiekun Aleksandra Tomczyk
  3. Dagmara Maćkowiak – ROK Rydzyna opiekun Jerzy Kopras
« 1 z 5 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*