10 Drużyna Harcerska „Włóczykije” na „Harcerskim Starcie” [VIDEO]

10 Drużyna Harcerska „Włóczykije” na „Harcerskim Starcie” [VIDEO]

02. 10. 2021 r. członkowie 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego z Dąbcza uczestniczyli w przygotowanym przez Hufiec ZHP Leszno „Harcerskim Starcie” pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy zuch i druh”.

W trakcie zmagań druhny i druhowie przemierzali ulice Krobi realizując różne zadania. Między innymi rozwijali węże w Remizie OSP Krobia, sprawdzali swoje umiejętności pionierskie, umysłowe i zręcznościowe.

Spotkali się także z Burmistrzem Miasta i Gminy Krobia Panem Łukaszem Kubiakiem, który w zaszyfrowany sposób przekazywał im wiadomości dotyczące historii i teraźniejszości miasta.

Całość podsumowano apelem, w trakcie którego wręczono wszystkim patrolom dyplomy i nagrody.

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałabyś/chciałbyś zostać członkiem 10 DH „Włóczykije” to serdecznie zapraszamy. Zbiórki odbywają się w każdy piątek w godz. 18.30 – 20.00 w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu.

foto/video: FB

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna