2. liga mężczyzn: Spadkowicz z 1. ligi zagra w Dąbczu

2. liga mężczyzn: Spadkowicz z 1. ligi zagra w Dąbczu

Już w najbliższą sobotę trzecią serię spotkań w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej rozegrają tenisiści stołowi Wametu Dąbcze. Rywalem klubu z gminy Rydzyna będzie spadkowicz z 1. ligi – Ochman Raszków.

Najbliższy rywal Wametu Dąbcze ostatni sezon spędził na zapleczu LOTTO Superligi. Podopieczni Jana Harlaka na 1-ligowym froncie wygrali jeden mecz, zanotowali pięć remisów i doznali 16 porażek. Dorobek siedmiu punktów pozwolil raszkowianom zająć jedenaste miejsce w grupie północnej.

Po sezonie 2020/2021 z zespołem pożegnali się wszyscy zawodnicy. Ochman w wakacyjnej przerwie zdecydował się parafować umowy z Karolem Dzidą, Krzesimirem Kleszczem, Jakubem Woźniakiem, Marcinem Chudym i mającym za sobą występy w LOTTO Superlidze Karolem Prus-Strowskim.

W historii bezpośrednich konfrontacji pomiędzy obydwoma zespołami, jeszcze nigdy nie wygrali tenisiści stołowi Wametu Dąbcze. Najbliższej triumfów gracze z gminy Rydzyna byli w sezonie 2018/2019, kiedy to w konfrontacjach Wametu i Ochmana dwukrotnie zanotowano remis.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 16. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna