3 NIEDZIELA WIELKANOCNA - Rydzyna 26.04.2020 - transmisja LIVE mszy św.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA - Rydzyna 26.04.2020 - transmisja LIVE mszy św.

W kościele w Rydzynie według nowego przelicznika może przebywać 56 osób. Sześć miejsc zarezerwowane jest w prezbiterium dla posługujących, a zatem dla wiernych pozostaje 50 miejsc.
Prosimy siadać w miejscach zaznaczonych czerwonym punktem w ławkach drewnianych wysokich, w ławkach niskich oraz na ustawionych w różnych miejscach kościoła krzesłach. Dzięki temu zachowamy bezpieczne odległości.
Jeśli na mszę przychodzi cała rodzina prosimy jednak siadać pojedynczo w wyznaczonych czerwonymi punktami miejscach. Wyjątkiem będzie uczestnictwo we mszy z małym dzieckiem lub osobą wymagającą opieki.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u