4LAN nadal sponsorem Wametu Dąbcze

4LAN nadal sponsorem Wametu Dąbcze

Mająca swoją siedzibę w Rydzynie, firma 4LAN Sp. z o.o. Sp.K. nadal będzie sponsorem Klubu Sportowego Wamet Dąbcze.

Firma 4LAN Sp. z o.o. Sp.K. powstała 1. marca 2011 roku w wyniku konsolidacji pięciu firm – tj. ARGO 2, Sector-El, Elektro-net, Rd-net oraz Z.P.H.U. Piotr Karkos. Siedziba firmy mieści się w Rydzynie przy ul. Konstytucji 3 Maja 24.

W chwili obecnej do dyspozycji klientów otwarte są trzy Biura Obsługi Klienta w Rydzynie, Bojanowie i Gostyniu. Główna działalność firmy skupia się przede wszystkim na świadczeniu usług dostępu do Internetu, który w obecnych czasach odgrywa istotną rolę w życiu każdego z nas. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów 4LAN oferuje całodobowy, szybki dostęp do sieci Internet. Usługę tę kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm potrzebujących niezawodnego oraz bezpiecznego dostępu do sieci.

Doświadczenie oraz wiedza, którą zdobyła firma 4LAN sprawiły, iż na dzień dzisiejszy z usług firmy korzysta prawie 7000 użytkowników.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u