Akcja GUGiK !

Akcja GUGiK !

MELDUNEK_PRZYpominamy_OBOWiażek2Każdego roku dochodzi do setek wypadków, gdzie poszkodowanym nie została udzielona pomoc na czas. Nie zastanawiaj się długo bo liczy się czas!

 

 

 

 

 

 

 

Spot promocyjny kampanii społecznej pod nazwą „Każdy adres jest ważny”, prowadzonej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości wśród społeczeństwa na temat wykorzystania danych adresowych przez podmioty takie jak służby ratunkowe, producenci aplikacji mobilnych, transport etc.

 

źródło: http://www.gugik.gov.pl/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u