Akcja opaskowa FC Leszno

Akcja opaskowa FC Leszno

Stwoarzyszenie Kibiców Lecha Poznań przekazało FC Leszno opaski odblaskowe, które następnie fanclub rozdał dzieciom ze szkół i przedszkoli z naszej okolicy.

15 stycznia br. wraz z Butmistrzem Miasta i Gminy kibice udali się do paru placówek oświatowych. Pierwszą miejscowością, do której zawitali, było Kaczkowo. Przedszkolacy przygotowały dla kibiców plakaty. W ramach podziękowania maluchy otrzymały opaski odblaskowe. Dzieci poprosiły o kurs dopingu. FC Leszno przyznaje, że nie są w stanie zastąpić Klimy, który uczył dzieciaki dopingu m.in. podczas Lech Cup w 2015 roku. Przedszkolaki z Kaczkowa na okrzyk „Kto wygra mecz? odpowiadają „Lech!”.

Kibice odwiedzili także Szkołę Podstawową w Kaczkowie, gdzie wcześniej został zorganizowany konkurs plastyczny w dwóch kategoriach:klasy 1-3 i 4-6. Rysunki przedstawiały barwy Lecha Poznań. FC Leszno wcieliło się w jurorów i po dłuższym zastanowieniu wybrało najlepsze prace. Podczas przerwy dzieciaki otrzymały nagrody. Pierwsze miejsca otrzymały koszulki, szaliki i słodkości. Drugie i trzecie natomiast otrzymały piłki, zasponsorowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna. Oprócz tego wszyscy uczniowie otrzymali opaski odblaskowe.

Nagrody za pierwsze miejsca zostały ufundowane przez firmę 4people4people. W tej kwestii nieodzowna okazała się także pomoc sklepu „Kolscy Fanatycy”.

Kibice odwiedzili również szkoły w Rydzynie, Dąbczu i kilka placówek z Leszna oraz zachęcili dzieciaki do zachowania ostrożności w czasie ferii zimowych.

Źródło: Kibice Lecha PoznańLP

LP2

LP3

LP4

LP5

LP6

LP7

LP8

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u