Akcja opaskowa FC Leszno

Akcja opaskowa FC Leszno

Stwoarzyszenie Kibiców Lecha Poznań przekazało FC Leszno opaski odblaskowe, które następnie fanclub rozdał dzieciom ze szkół i przedszkoli z naszej okolicy.

15 stycznia br. wraz z Butmistrzem Miasta i Gminy kibice udali się do paru placówek oświatowych. Pierwszą miejscowością, do której zawitali, było Kaczkowo. Przedszkolacy przygotowały dla kibiców plakaty. W ramach podziękowania maluchy otrzymały opaski odblaskowe. Dzieci poprosiły o kurs dopingu. FC Leszno przyznaje, że nie są w stanie zastąpić Klimy, który uczył dzieciaki dopingu m.in. podczas Lech Cup w 2015 roku. Przedszkolaki z Kaczkowa na okrzyk „Kto wygra mecz? odpowiadają „Lech!”.

Kibice odwiedzili także Szkołę Podstawową w Kaczkowie, gdzie wcześniej został zorganizowany konkurs plastyczny w dwóch kategoriach:klasy 1-3 i 4-6. Rysunki przedstawiały barwy Lecha Poznań. FC Leszno wcieliło się w jurorów i po dłuższym zastanowieniu wybrało najlepsze prace. Podczas przerwy dzieciaki otrzymały nagrody. Pierwsze miejsca otrzymały koszulki, szaliki i słodkości. Drugie i trzecie natomiast otrzymały piłki, zasponsorowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna. Oprócz tego wszyscy uczniowie otrzymali opaski odblaskowe.

Nagrody za pierwsze miejsca zostały ufundowane przez firmę 4people4people. W tej kwestii nieodzowna okazała się także pomoc sklepu „Kolscy Fanatycy”.

Kibice odwiedzili również szkoły w Rydzynie, Dąbczu i kilka placówek z Leszna oraz zachęcili dzieciaki do zachowania ostrożności w czasie ferii zimowych.

Źródło: Kibice Lecha PoznańLP

LP2

LP3

LP4

LP5

LP6

LP7

LP8

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Dowody rejestracyjne czekają na odbiór

Ponad 1200 dowodów rejestracyjnych czeka w Starostwie Powiatowym w Lesznie na odbiór. Zapraszamy mieszkańców powiatu do Wydziału Komunikacji, wizyta trwa tylko kilka minut. Co prawda

Projekt Doradztwa Energetycznego

Od 2015 roku na terenie całego kraju z sukcesem realizowany jest projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności

stat4u