Aktywizacja organizacji pozarządowych

Aktywizacja organizacji pozarządowych

W Starostwie Powiatowym w Lesznie zorganizowane zostały spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i samorządów na temat prawidłowego dokumentowania realizacji zadań publicznych.

Centrum PISOP z Leszna we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lesznie przeprowadziło szkolenie poświęcone m.in. prawidłowemu wypełnianiu nowych formularzy ofert oraz sprawozdań z realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Uczestniczyli w nim ponad 20 przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń oraz ponad 20 pracowników samorządów z kilku powiatów subregionu leszczyńskiego.

Spotkanie w Lesznie było także okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązania relacji z innymi organizacjami pozarządowymi. Zostało zorganizowane w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych, współfinansowanego przez samorząd województwa wielkopolskiego.

 

źródło:  powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

stat4u