Amelia Szabała i Filip Baliński startowali w Poznaniu

Amelia Szabała i Filip Baliński startowali w Poznaniu

Amelia Szabała i Filip Baliński – jedni z najmłodszych zawodników Wametu Dąbcze startowali w sobotę w mistrzostwach Wielkopolski skrzatek i skrzatów w tenisie stołowym. Gospodarzem turnieju był Poznań.

Zarówno Amelia jak i Filip, dla których był to debiut w imprezie tej rangi, w stolicy Wielkopolski zaprezentowali się na miarę swoich możliwości. Amelia Szabała w gronie skrzatek (w tej grupie startować będzie także w kolejnym sezonie) została sklasyfikowana na czwartej pozycji, a trenujący od niespełna dwóch miesięcy w Akademii Tenisa Stołowego w Dąbczu Filip Baliński zajął dziesiąte miejsce w kategorii skrzatów.

Zajęcia Akademii Tenisa Stołowego w Dąbczu odbywają się trzy razy w tygodniu (poniedziałek w godzinach 16:30-18:00, środa w godzinach 17:00-18:30, piątek w godzinach 17:00-18:30) i są bezpłatne.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u