Apel aktywnych sportowo

Apel aktywnych sportowo

Siłownia zewnętrzna nad zbiornikiem Rydzyna w Dąbczu powstała, by ułatwić chętnym wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Tymczasem osoby aktywne fizycznie skarżą się, że nie mogą w pełni skorzystać z przyrządów do ćwiczeń.

„Wczoraj i dziś chciałam skorzystać z siłowni nad zalewem. Niestety, ale rodzice z małymi dziećmi , wózkami , hulajnogami itd robią sobie z siedlisk do ćwiczeń ławeczki do siedzenia i nie można ćwiczyć” – pisze zbulwersowana czytelniczka.

Kobieta uważa również ze jest tak dużo ławek, iż powinny wystarczyć dla każdego że nie jest to sprzęt dla trzylatków. Na przyrządach są wytyczne, co do wieku użytkowników.

Nie można nikomu zabronić z korzystania z tego typu siłowni i sugerować, w jaki sposób mają z niej korzystać. Możemy jedynie zaapelować do rodziców i osób, przebywających na terenie siłowni o niezajmowanie miejsc. Ci, którzy nie ćwiczą, mają mnóstwo innych atrakcji, z których mogą skorzystać , a plac zabaw jest na tyle atrakcyjny, że dzieci chętniej i bezpieczniej mogą spędzić na nim czas.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

stat4u