Bal karnawałowy w SOSW w Rydzynie

Bal karnawałowy w SOSW w Rydzynie

Bal karnawałowy dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak właśnie było 9.02.2018 r., kiedy to w SOSW odbył się bal. Dzieci przebrane były za postaci ze znanych bajek, zwierzęta, superbohaterów… W sali podczas pląsów robiło się kolorowo.

Wszyscy bawili się wspaniale. Doskonałą zabawę przy muzyce zapewnił nam DJ – Pan Maciej Brzeziński. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna impreza przyniosła wychowankom placówki wiele radości.

źródło: soswrydzyna.com

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

stat4u