Bal nad bale szkoły w Dąbczu

Bal nad bale szkoły w Dąbczu

22 lutego odbył się bal charytatywny w Grodzisku zorganizowany przez szkołę podstawową z Dąbcza. Zebrana kwota podczas balu została przekazana na dzieci niepełnosprawne.

Do tańca zagrał DJ Tzet. Nie zabrakło też loterii do wygrania było wiele  nagród oraz mięsnej uczty, którą zapewnia Waldemar Ratajewski.

Podziękowania należą się p. Waldemarowi Ratajewskiemu oraz mega sponsorom: Bogumiłowi i Kamili Prałat zarodowa hodowla trzody, Elitte Food, Kołu Łowieckiemu Diana z Ponieca, Romanowi Stróżyńskiemu sklep mięsny Poniec, 4LAN internet szybszy od błyskawicy, Sklep Wiola z Gostynia, Granit z Pawłowic, Kornelowi Malcherek, a także Cukierni Piotr i Marzena Lisiak,SmakMAK, Sklepy JOKER -{strefa zero}, Kwiaciarnia Adrian Rzepecki Rydzyna, Marzena Jansen producent trawy dachowej, Proboszcz parafii Dąbcze, Agromix Rojęczyn, Martyna odnowa biologiczna włosów.

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u