Będą nowe drogi!

Będą nowe drogi!

12191039_1678888039000769_2531062693544645942_n30 października rozpoczęła się przebudowa odcinków dróg w Tworzanicach i Robczysku, a 3 listopada w Przybiniu. Wykonawcą, odpowiedzialnym za wykonanie robót, jest przedsiębiorstwo drogowo- melioracyjne Drogomel.

Wycena za remont dróg została oszacowana na kwotę ok. 70 tys.  To wystarczy, by przebudować drogi w trzech wspomnianych miejscowościach. Dzięki temu nasza gmina stanie się bardziej bezpieczna, a przejazd wygodniejszy.

 

Oficjalnemu rozpoczęciu remontu towarzyszył Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna, Kornel Malcherek, który nie tylko stara się realizować ważne dla lokalnej społeczności przedsięwzięcia, ale także uczestniczy w ich realizacji.

 

Mimo że remonty zawsze powodują pewne niedogodności, mieszkańcy już mogą zauważyć pierwsze efekty pracy robotników.  W Tworzanicach i Robczysku pojawiły się już odcinki drogi z nowym asfaltem.

 

Możemy się tylko cieszyć, że nasza gmina staje się coraz piękniejsza, a drogi wygodniejsze. To wszystko pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, a także ich gości.

 

 

źródło: www.facebook.com/rydzyna.official

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u