Bezpiecznie zdezynfekuj swoje auto

Bezpiecznie zdezynfekuj swoje auto

Producent myjni Ehrle zachęca skorzystania z myjni bezdotykowych. Najbliższe  znajdują się w Górze, Poniecu, Bojanowie oraz Krobi.

Odkażanie samochodu

Producent myjni Ehrle znalazł rozwiązanie problemu odkażania auta. Dzięki nowemu programowi policja nie będzie mogła zarzucić kierowcom, że robią coś, co nie sprzyja zatrzymaniu rozprzestrzeniania się pandemii.

Jest to program o nazwie – odkażanie! Co to oznacza w praktyce?

Jak czytamy na facebookowym fanpage’u myjni: „Działania Policji związane z wystawianiem mandatów za mycie pojazdów są sprawą wysoce dyskusyjną a przy korzystaniu z programu odkażania samochodów są bezpodstawne. Korzystanie bowiem z myjni celem ochrony zdrowia jest w pełni legalne i nie może być sankcjonowane.”

Środek do odkażania samochodu

W związku z zaistniałą sytuacją producent myjni wprowadził program odkażania, w trakcie którego kierowca będzie mógł natryskiwać na swoje auto środek chemiczny EHRLE PEROKSOL.

Jak zapewnia osoba prowadząca Facebook myjni jest on „bezpieczny dla lakieru, aluminium i chromu (i oczywiście dla ludzi!). Środek posiada świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz pozwolenie do obrotu Ministerstwa Zdrowia.” I służy jak wynika z komunikatu właśnie do dezynfekcji pojazdów.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: „NIE ZNAM ANI JEDNEJ SYTUACJI, ŻEBY KTOŚ DOSTAŁ MANDAT ZA UMYCIE  SAMOCHODU.

Poniżej lista myjni bezdotykowych w najbliższej okolicy:

Bojanowo/Gołaszyn ul.  Żwirki i Wigury

Poniec ul. Krobska Szosa 32

Krobia ul. Poniecka 2

Góra al. Jagiellonów 10

 

 

 

 

źródło: wrc.net.pl

foto: R.Sz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce