Bezpiecznie zdezynfekuj swoje auto

Bezpiecznie zdezynfekuj swoje auto

Producent myjni Ehrle zachęca skorzystania z myjni bezdotykowych. Najbliższe  znajdują się w Górze, Poniecu, Bojanowie oraz Krobi.

Odkażanie samochodu

Producent myjni Ehrle znalazł rozwiązanie problemu odkażania auta. Dzięki nowemu programowi policja nie będzie mogła zarzucić kierowcom, że robią coś, co nie sprzyja zatrzymaniu rozprzestrzeniania się pandemii.

Jest to program o nazwie – odkażanie! Co to oznacza w praktyce?

Jak czytamy na facebookowym fanpage’u myjni: „Działania Policji związane z wystawianiem mandatów za mycie pojazdów są sprawą wysoce dyskusyjną a przy korzystaniu z programu odkażania samochodów są bezpodstawne. Korzystanie bowiem z myjni celem ochrony zdrowia jest w pełni legalne i nie może być sankcjonowane.”

Środek do odkażania samochodu

W związku z zaistniałą sytuacją producent myjni wprowadził program odkażania, w trakcie którego kierowca będzie mógł natryskiwać na swoje auto środek chemiczny EHRLE PEROKSOL.

Jak zapewnia osoba prowadząca Facebook myjni jest on „bezpieczny dla lakieru, aluminium i chromu (i oczywiście dla ludzi!). Środek posiada świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz pozwolenie do obrotu Ministerstwa Zdrowia.” I służy jak wynika z komunikatu właśnie do dezynfekcji pojazdów.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: „NIE ZNAM ANI JEDNEJ SYTUACJI, ŻEBY KTOŚ DOSTAŁ MANDAT ZA UMYCIE  SAMOCHODU.

Poniżej lista myjni bezdotykowych w najbliższej okolicy:

Bojanowo/Gołaszyn ul.  Żwirki i Wigury

Poniec ul. Krobska Szosa 32

Krobia ul. Poniecka 2

Góra al. Jagiellonów 10

 

 

 

 

źródło: wrc.net.pl

foto: R.Sz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pobiegli w Radkowie

Pierwsze zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie przyniosły Miłoszowi Szcześniewskiemu trzecie miejsce. Na bieg górski czekano aż siedem miesięcy, ale ten czas nie

Nowe wyzwanie Nowaka

Marcin Nowak zadebiutował w triathlonie Kościan – Nowy Dębiec. Zawodnik R-Teamu sprawdził się na dystansach: pływanie 475 m, rower 22,5 km, bieg 5,25.Udało mu się

stat4u