Bieg z mapą

Bieg z mapą

Już wkrótce odbędzie się Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą.

Są to cztery biegi w czterech lokalizacjach powiatu –  w tym roku będą to gminy: Włoszakowice, Krzemieniewo, Osieczna i Rydzyna.

Organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego – 5 zł zniżki za każdy bieg (czyli 15 zł/bieg).

Pojawiło się sporo kategorii wiekowych, w tym kategoria rodzinna z dyplomami i medalami dla każdego dziecka w tej kategorii.

Oprócz Pucharu, organizatorzy przygotowują też zajęcia sportowe z elementami orientacji sportowej w gminie Święciechowa.

Więcej informacji wkrótce.


Link do strony facebook wydarzenia:  Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą | FacebookLink do regulaminu:  https://tiny.pl/rzrdpLink do formularza zapisów:  https://forms.gle/Z6iyBstD8xqF7XFh7

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą