Boiska i nie tylko w Dąbczu i Nowej Wsi

Boiska i nie tylko w Dąbczu i Nowej Wsi

Mieszkańcy Dąbcza i Nowej Wsi własnymi siłami i dzięki dużemu zaangażowaniu sołtysów, sponsorów oraz UMiG Rydzyna wybudowali boiska do gry w piłkę plażową, miejsce do gry w koszykówkę, boisko do piłki nożnej. Postawili również trampolinę oraz utworzyli miejsce na ognisko.

8 thoughts on “Boiska i nie tylko w Dąbczu i Nowej Wsi”

  1. Sprostowanie sołtys wsi Dąbcze zero zainteresowania co dzieję się na wsi z jego strony

  2. i dodatkowo jeśli chodzi o boisko do siatkówki plażowej w Dąbczu zrobiono sobie również wychodek dla psów pozdrowienia dla PAŃSTWA Fo…..?

  3. Boisko dla siatkówki zrobione extra.Super pomysł ,zresztą jak plac zabaw. Szkoda ,ze korzysta z niego zamknieta elita tworząc z otoczenia miejsce imprez i popijaw.Moje wnuki boją się tam chodzić.

  4. Nikt nikomu nie zabrania przychodzic. A to ze każdy z boku patrzy i ma swoje wizje no coz nie nasz problem. Ale każdy moze z tego korzystac..! A to ze sie boji nie nasz problem.. Nie podoba sie to nie przychodzic..! A to ze graja wypije sie pwiko to zaraz popijawa haha zazdrosc ludzi i tyle.. Zamiast siedzieć po lawkach i patrzec i ogdawyac.. To przyjdz i porozmawiaj z tymi osobami jak cie cos boli tyle w temacie.. Bo przez pisanie komemtarzy kazdy moze byc tu mądry! !! Pozdro dla Alka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u