Boisko w Tarnowej Łące

Boisko w Tarnowej Łące

Zmiany szykują się także w Tarnowej Łące. 4 listopada ruszyły prace nad renowacją boiska. Miejsce do gry zostanie odnowione z pieniędzy Funduszu Rady Sołeckiej i najprawdopodobniej już na wiosnę mieszkańcy będą mogli grać w piłkę nożną lub siatkówkę we własnej wsi.

Boisko będzie w tym samym miejscu, co wcześniej. Stare jednak było w kiepskim stanie, na co narzekały przede wszystkim dzieci mieszkające w Tarnowej Łące. Sołtys, Krzysztof Klemczak wyszedł naprzeciw potrzebom młodzieży. Jednak pomysł podoba się nie tylko młodzieży, ale i dorosłym. Mieszkańcy są zadowoleni, że będzie miejsce do gry w piłkę.

Jeśli prace pójdą zgodnie z planem boisko będzie dostępne już w najbliższą wiosnę. Póki co, teren został oczyszczony i wyrównany. W planach jest położenie nowej murawy.

Czekamy na efekty pracy i liczymy na to, że już za rok nowe boisko będzie oblegane przez amatorów sportu.

Źródło: https://www.facebook.com/rydzyna.official/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pobiegli w Radkowie

Pierwsze zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie przyniosły Miłoszowi Szcześniewskiemu trzecie miejsce. Na bieg górski czekano aż siedem miesięcy, ale ten czas nie

Nowe wyzwanie Nowaka

Marcin Nowak zadebiutował w triathlonie Kościan – Nowy Dębiec. Zawodnik R-Teamu sprawdził się na dystansach: pływanie 475 m, rower 22,5 km, bieg 5,25.Udało mu się

stat4u