Brązowy medal Labanaua w stolicy Estonii!

Brązowy medal Labanaua w stolicy Estonii!

Brązowy medal w międzynarodowym turnieju Tallinn Open do lat 21 wywalczył zawodnik Wametu Dąbcze – Andrei Labanau. Zawody w sobotę odbyły się w stolicy Estonii – Tallinie.

Białoruski lider 2-ligowca z gminy Rydzyna w zawodach wystąpił w dwóch kategoriach: do lat 21 oraz seniorów. W tej pierwszej grupie Labanau miejsca w końcowej klasyfikacji ustąpił tylko Artjomowi Hiisku (Maardu LTK) i Mikhelowi Pae (Tartu SS Kalev).

Z dobrej strony gracz Wametu Dąbcze zaprezentował się także w rywalizacji seniorów, kończąc zmagania ostatecznie na dziewiątej pozycji. W całej imprezie zawodnik z Białorusi przegrał tylko jedno spotkanie – z Mikhelem Pae 2:3. W pozostałych pojedynkach reprezentant klubu z powiatu leszczyńskiego ogrywał m.in. Eihmansa Gintsa 3:2, Kallego Kaska 3:0, Maksamia Vukha 3:0 czy Alekseia Nikonorova 3:1.

W stolicy Estonii wystartowało blisko 100. zawodników z Łotwy, Litwy, Finlandii, Białorusi, Rosji, Niemiec i Estonii.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u