Co można znaleźć nad zalewem "Rydzyna"?

Co można znaleźć nad zalewem "Rydzyna"?

Czas wolny sprzyja spacerom, a w okolicach Rydzyny miejscem szczególnie chętnie odwiedzanym zarówno przez mieszkańców, jak i przyjezdnych, jest zalew.

Niestety, jako „wizytówka” naszych okolic, nie zachwyca. Nasi czytelnicy wysłali zdjęcia znad zbiornika, na których widać, co można zobaczyć podczas spacerów.

Wszystkie śmierci są prawdopodobnie zostawione przez wędkarzy.  Proponujemy, by łowisko zostało przekazane pod opiekę kołu wędkarskiemu. Wtedy brzegi zbiornika będą pilnowane, a co za tym idzie, czyste.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u