Co można znaleźć w zbiorniku Rydzyna?

Co można znaleźć w zbiorniku Rydzyna?

Albert Einstein kiedyś powiedział Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”.

Tym powiedzeniem można skwitować to, co ludzie zostawiają w zbiorniku Rydzyna. Spacerując przy zbiorniku zaobserwowaliśmy dwa żółwie.

Podczas relaksu z wędką można złowić karpia Koi, czy też hybrydę karasia pospolitego z welonem. Sam welon tez może się skusić na regionalną przynętę na haczyku.

Zastanawiamy się, co jeszcze będzie pływać w zbiorniku. Może już niedługo pojawi się tabliczka z napisem: „Uwaga! Krokodyle!”

Jeśli ktoś nie może, bądź nie chce już hodować zwierząt, może oddać je do odpowiednich instytucji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

stat4u