Co z boiskiem w Rydzynie?

Co z boiskiem w Rydzynie?

Ci, którzy pamiętają lata świetności boiska w Rydzynie, wiedzą, że obiekt potrzebuje renowacji. Kompleks sportowy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie nie zachwyca. To jednak może się zmienić!

Dowiedzieliśmy się, że Powiat Leszczyński złożył wniosek o dofinansowanie z funduszy unijnych. Zobaczymy, czy przygotowany projekt odbudowy obiektów kompleksu sportowego, otrzyma wsparcie finansowe.

Przebudowa ma dotyczyć głównie dokończenia bieżni tartanowej oraz poprawy infrastruktury wokół boiska. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, Powiat otrzyma pieniądze, które pozwolą na wykonanie renowacji kompleksu sportowego.

13925396_1840297589531720_3650399328033588234_n

Źródło: www.facebook.pl/rydzyna.official

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.