Corsą w przyczepę

Corsą w przyczepę

Po godzinie 22.00 w tył przyczepy, zaparkowanej na poboczu, wjechał samochód marki Opel Corsa.

Do zdarzenia doszło w Rydzynie na ul. Wolności na wysokości budynku byłego gimnazjum. W zaparkowaną przyczepę z drewnem uderzył kierowca corsy.

Nikomu nic się nie stało. Po zabraniu pojazdu, do pracy przystąpili strażacy z OSP Rydzyna, którzy posprzątali jezdnię z plam ropopochodnych i części samochodu.

6 thoughts on “Corsą w przyczepę”

 1. Ciekawe, ze prawidłowo zaparkowana przyczepa. W miejscu gdzie nie ma pobocza, linia ciągła uniemożliwiająca ominięcie przyczepy bez złamania przepisów. Oświetlona, ciekawe czym zasilane były lampy jak nie było ciągnika rolniczego. Grubymi nićmi to wszystko szyte.
  Pozdrawiam

 2. I to jest wina kierowcy corsy?
  Co to za policjant orzekł winę ?
  Chyba kuzyn właściciela przyczepy
  Podwójnie ciągła
  Przejście dla pierwszych
  I nawet na zdjęciach widać ze przyczepa nie ma żadnego oświetlenia …

 3. mieszkanieRydzyny

  Na pewno przyczepa nie była ani oświetlona ani prawidłowo zaparkowana. Od kiedy to można parkować wzdłuż linii ciągłej i to podwójnej?

 4. Przyczepa stała bez podpietego ciągnika. I nie była w ogóle oświetlona. Przyczepa była widoczna dopiero wtedy, kiedy było sie blisko niej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u